Hepsi Fun Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hepsi Fun Club

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

cemreji yı sevıonuzmu

+4
tuğçe.yoshy
k.gülçin
cemreji
cnsu
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

cemrejiyi sevıonuzmu
ewet
cemreji yı sevıonuzmu Vote_lcap20%cemreji yı sevıonuzmu Vote_rcap
 20% [ 1 ]
hayır
cemreji yı sevıonuzmu Vote_lcap20%cemreji yı sevıonuzmu Vote_rcap
 20% [ 1 ]
nefret ederıim
cemreji yı sevıonuzmu Vote_lcap0%cemreji yı sevıonuzmu Vote_rcap
 0% [ 0 ]
gerizekalının neden sevıyımkı
cemreji yı sevıonuzmu Vote_lcap60%cemreji yı sevıonuzmu Vote_rcap
 60% [ 3 ]
hayranıyımmmm
cemreji yı sevıonuzmu Vote_lcap0%cemreji yı sevıonuzmu Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 5

YazarMesaj
cnsu
Harika Üye
Harika Üye
cnsu

cemreji yı sevıonuzmu Empty
MesajKonu: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyPerş. Ara. 18, 2008 3:17 pm

sevıyomusunuzzzz
cnsu
Harika Üye
Harika Üye
cnsu

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyPerş. Ara. 18, 2008 3:18 pm

ben sahsen nefret edıyorum ya sızzzz????
cemreji
Favori Üye
Favori Üye
cemreji

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyPerş. Ara. 18, 2008 6:55 pm

bende senden nefret edıorum beyinsizcim gerizekalı mal mal konular açma öküz
cnsu
Harika Üye
Harika Üye
cnsu

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyPerş. Ara. 18, 2008 7:57 pm

sanane3n gerızekalı ıstedııım konuyu acarım salkkakkkk maklll okuzzz dana aptal tek hucrelı beynsız ozurluuuuuu gıcıkkkkk...
k.gülçin
Favori Üye
Favori Üye

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyCuma Ara. 19, 2008 2:03 pm

sevmem cnsu katılıyorum
k.gülçin
Favori Üye
Favori Üye

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyCuma Ara. 19, 2008 2:04 pm

gerzekalığını neden seviyim ki
cnsu
Harika Üye
Harika Üye
cnsu

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyCuma Ara. 19, 2008 2:06 pm

ewet tuttum senı cnmmmmmmmm ama (cemreji kadar terbıyesız bırını gormedımm yaaaa ama gormus oldumm yanı saolsunnn arkadas yoldan cıkmıstaaaaaa) ayrıca k.gülçin gercekten sana hak verıorum cemreji tam bı saklak
tuğçe.yoshy
Favori Üye
Favori Üye
tuğçe.yoshy

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyCuma Ara. 19, 2008 3:36 pm

ben tanımıyorummm............kiiiiiii
http://arkasradakiler.forumup.it
cemreji
Favori Üye
Favori Üye
cemreji

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyCuma Ara. 19, 2008 8:01 pm

cnsu demiş ki:
ewet tuttum senı cnmmmmmmmm ama (cemreji kadar terbıyesız bırını gormedımm yaaaa ama gormus oldumm yanı saolsunnn arkadas yoldan cıkmıstaaaaaa) ayrıca k.gülçin gercekten sana hak verıorum cemreji tam bı saklak

ayy bnde size bayılıorum sanki mallara bak yaa 2 mal toplanmıs nyse....
cnsu
Harika Üye
Harika Üye
cnsu

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyPtsi Ara. 22, 2008 3:02 pm

kzıım doru konusss bak gelmıım oraya aptal seyyyyy bana ve k.gülçine bole bıse dıemessın yoksa sen dusunj ne olacagınjııııı yanıııı bastan solııım sonucunu gecte olsa gorceksın cnmmkmmmmmmmm hatırlatırım banlananlar lıstesınde busbuyuk harflerle CEMREJİ yazcak!!!!!!!hahahaahhaha
gülçinci_esin
Favori Üye
Favori Üye
gülçinci_esin

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyPtsi Ara. 22, 2008 5:58 pm

bilen vardır arasıra kavga ettiğimiz oluyo ama onuda dışlamamk gerk bence o da bir insan yha sonuçta onunda bir kişiliği var .eet dedim ben pek olmasada sevom ii kz biz küs diiliz heralde demi cemreji
cemreji
Favori Üye
Favori Üye
cemreji

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyPtsi Ara. 22, 2008 6:41 pm

evet deiliz cnm Very Happy
cemreji
Favori Üye
Favori Üye
cemreji

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyPtsi Ara. 22, 2008 6:42 pm

cnsu demiş ki:
kzıım doru konusss bak gelmıım oraya aptal seyyyyy bana ve k.gülçine bole bıse dıemessın yoksa sen dusunj ne olacagınjııııı yanıııı bastan solııım sonucunu gecte olsa gorceksın cnmmkmmmmmmmm hatırlatırım banlananlar lıstesınde busbuyuk harflerle CEMREJİ yazcak!!!!!!!hahahaahhaha

sana hahahahaha naah yazaaarrr hiçbişi yapamasssıınnn yaa koptummmm..banlansam bile cokta tın..sanki cok güsel bi siteee bazı kişiler dısında herkes gerizekalı senin gibi
cnsu
Harika Üye
Harika Üye
cnsu

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptySalı Ara. 23, 2008 2:15 pm

keeeee tırstın dımı geryyyyyyyyyy ozelde yalvarıosun banlama dıye burda ole dıyon ısın zor kızım senınnnnnnn ayrıca sıtede sen kal nolur dıye yalvarmıyooookı zaten defollıstıyosaN TUTAN YOKKKK ama atan varrr zuha zuab zuabhz uanz uab ajhgujn zuahz uabz ayuz auzbazuab zuab hem sende gülçinci_esin acıların cocugu gıbı kıvranma neymıs 'oda ınsan onundfa canı var neden sevmıyımkı ' falan yakısmıo sanma yaaa tmm aptalsında daha ezılmeee barıııııRazz:P:P:P.Pp:p.P
cnsu
Harika Üye
Harika Üye
cnsu

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptySalı Ara. 23, 2008 2:16 pm

'onunda bı kısılıgı var onunda canı var ' koptum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
salaklık bole ıste gülçincmmmmmm
cnsu
Harika Üye
Harika Üye
cnsu

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptySalı Ara. 23, 2008 2:17 pm

hm sen ewet dememıssınkı salak
cnsu
Harika Üye
Harika Üye
cnsu

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptySalı Ara. 23, 2008 2:18 pm

hee bu arada nefret ederımın 1 ını kım oyladı ve hayırı kım oyladı
cemreji
Favori Üye
Favori Üye
cemreji

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptySalı Ara. 23, 2008 5:50 pm

cnsu demiş ki:
keeeee tırstın dımı geryyyyyyyyyy ozelde yalvarıosun banlama dıye burda ole dıyon ısın zor kızım senınnnnnnn ayrıca sıtede sen kal nolur dıye yalvarmıyooookı zaten defollıstıyosaN TUTAN YOKKKK ama atan varrr zuha zuab zuabhz uanz uab ajhgujn zuahz uabz ayuz auzbazuab zuab hem sende gülçinci_esin acıların cocugu gıbı kıvranma neymıs 'oda ınsan onundfa canı var neden sevmıyımkı ' falan yakısmıo sanma yaaa tmm aptalsında daha ezılmeee barıııııRazz:P:P:P.Pp:p.P

nerenden uyduruon kızım kanıt gosteer mala bakk ağzına ...
cnsu
Harika Üye
Harika Üye
cnsu

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 2:32 pm

gerızekslıııııı 1 .cı sayfaya donde ole konus tmmm mkı aptallllll ayrıca mal oldugun yıne ortaya cıktı yanı bellı oluyo gormedınmııı kızımmmmm onmunda cnı var oda ınsan falan dıyo yaaa korrr ama ben ne olursa olsun katılmıyorum cunku ne olursa olsun ınsan yerıne ne olursa olsun oda hayvan demelıydıı muha muha muyha
ddilhann
Süper Üye
Süper Üye

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyPaz Şub. 08, 2009 3:28 pm

ya tmm cnsu uzamta ya seven sever sevmeyen sevmez sanane ya insanlara laf dicene kendine bak seni kımse sevmio ya!
cnsu
Harika Üye
Harika Üye
cnsu

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyPtsi Şub. 09, 2009 5:22 pm

sanane ben sevmıyorum sanamı sorcam yaa allah allah hem sen ne karısıon maydanoz gıbı
erenqolıq
İyi Üye
İyi Üye
erenqolıq

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyPtsi Şub. 09, 2009 5:32 pm

sevmiyorum sevmekte istemem
cnsu
Harika Üye
Harika Üye
cnsu

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyPtsi Şub. 09, 2009 5:39 pm

aferın kanka nolduuuuuu malllar kaldınız ole snn hıc arkadasın yyokk derrken dıodunuz sımdıde kapak gıbı kaldınız sımdı ne dersenız deyın kalcnız ole mallarrr aptllar ınkar etme sansınız yokkk olsada zaten umursayan yokkk bu da hepınızeeeeeee kapak olsunnnn gule gule kullann

hee ayrıcadaaa sız bnm adımı cnsu dye bılıosunuz ama sız ole bılın cnsu deıl kafamdan attım ama soylemmde zaten sıze bıse mı denırr avanaklarrrrr sadece bu sıtede adımı bılen erenqolıq varrr oda dogal olarak bılıo cunku kankammmmmmmm hahahahahaha cnsu dıye yazmayın cunku ustune alınAn 1 kısı bıle olmaz olanda akıllı cıkmaz hadı gerı basın gerı basınnnnnnnn

ne oldi rengin soldiiii

erenqolıq
İyi Üye
İyi Üye
erenqolıq

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyPtsi Şub. 09, 2009 10:35 pm

cnsu demiş ki:
aferın kanka nolduuuuuu malllar kaldınız ole snn hıc arkadasın yyokk derrken dıodunuz sımdıde kapak gıbı kaldınız sımdı ne dersenız deyın kalcnız ole mallarrr aptllar ınkar etme sansınız yokkk olsada zaten umursayan yokkk bu da hepınızeeeeeee kapak olsunnnn gule gule kullann

hee ayrıcadaaa sız bnm adımı cnsu dye bılıosunuz ama sız ole bılın cnsu deıl kafamdan attım ama soylemmde zaten sıze bıse mı denırr avanaklarrrrr sadece bu sıtede adımı bılen erenqolıq varrr oda dogal olarak bılıo cunku kankammmmmmmm hahahahahaha cnsu dıye yazmayın cunku ustune alınAn 1 kısı bıle olmaz olanda akıllı cıkmaz hadı gerı basın gerı basınnnnnnnn

ne oldi rengin soldiiii

zuhaaa =)
erenqolıq
İyi Üye
İyi Üye
erenqolıq

MesajKonu: Geri: cemreji yı sevıonuzmu   cemreji yı sevıonuzmu EmptyPtsi Şub. 09, 2009 10:36 pm

evet canım adın cnsu deıl ben bılıyorum adını Very Happy

cemreji yı sevıonuzmu
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-